піднімаючись угору лижник проходить шлях 5 км із середньою швидкістю 5,4 км/год. Спускаючись із

гори швидкість 10 м/с, пройдений шлях 2 км. Визначити середню швидкість на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Зимичева Алина.

5.4км/ч=1.5м/с 
v=s1+2s/t1+t2
v=s1+s2/(s1/v1)+(s2/v2)=s1+s2/(s1v1+s2v2):v1v2=v1v2(s1+s2)/s1v2+s2v1=1.5*10(5+2)/5*10+2*1.5=2м/с