Мотоцикліст їхав 1.5 год зі швидкістю 42 км/год. Потом ще 2 год зі швидкістю 70 км/год . Чому

дорівнює його середня швидкість на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Юрков Костя.

Ответ:

42 × 1.5 = 63 - S#1

2 × 70 = 140 - S#2

Середня швидкість:

 \frac{63 + 140}{2 + 1.5} = 58

Остання формула - формула середньої швидкості