Скільки топлової енергії виділяється з утворенням 5 кг льоду?


Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Илья.

Объяснение:

Q=λл*Мл=5*330000=1650000 Дж=1650кДж=1,65МДж,

λл-табличная величина,=330000