2. Хлопчик вийшов зі школи та пішов додому. Перший кілометр шляху він подолав за 0,2 год, а решту 2

км його підвіз на велосипеді друг, витративши на це 0,1 год. Із якою середньою швидкістю ру хався хлопчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Черепахина Алёнка.

Ответ:

Дано:

S1=1км

t1=0.2ч

S2=2км

t2=0.1ч

Найти:

Vсредняя-?

Решение :

Чтобы найти среднюю скорость нужно весь путь разделить на все время.

Vсредняя = (S1+S2)/(t1+t2)=(1+2)/(0.2+0.1)=10км/ч

Ответ: 10км/ч

Объяснение: