Решите задачу, прошу) Хлопчик вийшов зі школи та пішов додому. Перший кілометр шляху він подолав за

0,2 год, а решту 2 км його підвіз на велосипеді друг, витративши на цей відрізок шляху 0,1. З якою середньою швидкистью рухався хлопчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Зонова Даша.
1) 1 + 2 = 3 ( км ) общий путь
2) 0,2 + 0,1 = 0,3 ( часа ) общее время
3) 3 : 0,3 = 10 ( км/час ) средняя скорость