Хлопчик вийшов зі школи та пішов додому. Перший кілометр шляху він подолав за 0,2 год, а решту 2 км

його підвіз на велосипеді друг, витративши на це 0,1 год. Із якою середньою швидкістю рухався хлопчик

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Артём.

Ответ:

10 км/час

Объяснение:

1) 1 + 2 = 3 ( км ) общий путь

2) 0,2 + 0,1 = 0,3 ( часа ) общее время

3) 3 : 0,3 = 10 ( км/час ) средняя скорость

Ответ 10 км/час