Хлопчик вийшов зі школи та пішов додому.Перший кілометр шляху він подолав за 0,2 год, а решту 2 км

його підвіз до велосипеді друг, витративши на це 0,1 год. із якою середньою швидкістю рухався хлопчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Барешева Камила.
V1 = L:t = 1:0.2=5км/год
v2 = L:t = 2:0.1 =20 км/год
V c = (l1 + l2) : (t1 + t2) = (1+2) : (0.2+0.1) = 3 : 0.3 = 10 км/год