Визначте об'єм повітря в кабінеті фізики, якщо довжина кабінету 11 м, ширина 750 см, а висота 3 м.

Подайте отриману відповідь у літрах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Копосов Артур.

Відповідь:

V=abc  750 см=7,5 м

V=11*7,5*3=247,5м

литр=0,001 (м³)

264 м=247,5*10³ (л) = 2475000 (л)

Пояснення: