Відносна вологість повітря в кабінеті фізики 66 %. За якої температури надворі почнуть запотівати

вікна в кабінеті, якщо температура повітря в ньому 20 градусів? Вважайте,що температура скла дорівнює температурі повітря надворі й що кількість водяної пари в приміщенні не змінюється.

Ответы на вопрос

Отвечает Жаркынбек Дауіржан.

1 найдем парциальное давление при 20 грудусов
Ф=P*100%/Pнас         P=Pнас*0,6=2,33*0,6=1,398 кПа
по таблице находим температуру выпадения росы ( точку росы)
Окна запотеют при температуре оконных стекл меньше 12 градусов