1. Знайти період, частоту та циклічну частоту тіла, що здійснює 100 коливань за 2 хвилини.


Ответы на вопрос

Отвечает Свириденко Даниил.

Ответ:

T= 1,2c W=5,32c

Объяснение:

T=t/N

T= 120/100=1,2с

W=2П/Т

W= 2×3,14/1,2=5,23c

W закруглена, не пряма