Брусок із сухої сосни має масу 880 г. Визначте його об’єм та запишіть відповідь у м3. тільки щоб в

відповіді була умова формула та розв'язання​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Елена.

Ответ:

Объяснение:

V=m/po=880 г/0,5 г/см^3=1760 см^3