Брусок із сухої сосни має масу 880 г. Визначте його об’єм . ( густина сосни 440 кг/м3 ) 20 см3

2000 см3 2 см3 200 см3

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Егор.

Ответ:

B) 2000cm

Объяснение:

Обсяг бруска сухої сосни можна розрахувати за формулою:

V = m / ρ

Де V-об'єм, m-маса і ρ - щільність матеріалу. Підставляючи значення, ми отримуємо:

V = 880 г / (440 кг/м3) = 880 г * (1 кг / 1000 г)/ 440 кг / м3 = (0,88 кг)/(440 кг / м3) = 0,002 м3 = 2000 см3

Отже, обсяг бруска сухої сосни становить 2000 см3, що означає, що відповідь буде Б) 2000 см3.