СРОЧНОООО, 80 балів!!!!! В посудині об'ємом 0,5м³ при температурі 27°C знаходиться газ під тиском

7,48 атм. Визначити кількість молів цього газу​

Ответы на вопрос

Отвечает Сватко Максим.

Ответ:

v=50 l=50*10^-3 m=^3, T=27+273=300k, p=2 MPa=2*10^6 Па,М=80г=0,08 кг. М-?рV=mRT/M, M=mRT/(pV)=0,08*8,31*300/(2*10^6*50*10^-3)=2*10^-3kг/моль.

Объяснение:

всё правильно