Визначити абсолюту та відносну вологість повітря, якщо температура повітря 14 градусів Цельсія, а

точка роси 12 градусів Цельсія ​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Ева.

Для вирішення цього завдання використовуємо формулу Ф = P / PO * 100%.

З таблиці для тиску насиченої пари води маємо:

P = 17,5 мм. рт. ст - це для 20 0

PO = 10,50мм.рт.ст. - це для точки роси, тоді Ф = (10,5 / 17,5 * 100% = 60%.

Абсолютна вологість це PO = 10,7г / м3