Яка довжина лиж, якщо людина масою 80 кг, що стоїть на них, створює на сніг тиск 2,5 кПа? Ширина

лижі 8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Владимирович Михаил.
Дано:
m=80 кг
p=2.5кПА=2500
l=8см=0.08м

l1=?
Решение:
p=F/S
S=F/p
S=800/2500=0.32м3
l1=(0.32/0.08)/2=4/2=2