Яка виштовхувальна сила діє на тіло обсягом 3,5м³, що поністю занурене у воду? У гас?​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Екатерина.

У воду, тут надо знать, что густина воды =1000кг/м^3

F архимеда = ρgV = 3,5 * 1000 * 10 = 35000 Н = 35 кН

У гас, густина гасу 800 кг/м3

F архимеда = ρgV = 3,5 * 800 * 10 = 28000 Н = 28 кН