Пжу скільки разів зображення більше від свого предмета якщо предмет знаходить на віддалі 1,2F?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ползун Никита.

Ответ:

Объяснение:

1/d+1/f=1/F

d= 1,2F

1/1,2F+1/f=1/F

f=1,2F*F/(1,2F-F)=6F

f/d =6F / 1,2F = 5 - это ответ