Тіло кинули вертикально вгору з висоти 25м. Початкова швидкість тіла 40м/с. Визначити: а) в який

момент часу тіло досягне максимальної висоти; б) визначити максимальну висоту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельцов Никита.

Ответ:

Приравняем формулы для кинетической и потенциальной энергии:

m*V² / 2 = m*g*h

Отсюда h = V² / (2*g)

h = 25² / (2*10) = 31,35 м

Объяснение:

пж можно лучший