Який заряд пройшов через поперечний переріз провідника в колі живлення лампи розжарення якщо

електричне поле виконало роботу 13.2кДж? Лампа працює за напруги 220В. Можно ДАНООО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сатжанова Айзере.

Ответ:

60 Кл

Объяснение:

A=13200 Дж    U=220 B    q=?

===

U=A/q

q=A/U=13200/220=60 Кл

========================