ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!! Заряд пройшов через переріз провідника в колi живлення лампи розжарення,

якщо лампа працює за напруги 220 В, а електричне поле за час проходження заряду виконало роботу 24,2 кДж? Заряд записати в Кл і тільки ЧИСЛО​

Ответы на вопрос

Отвечает Хорина Анюта.

Ответ:

110 Кл.

Объяснение:

U=220 B; A=24,2 кДж=24,2*10^3 Дж. q-?.

A=U*q, звідси q=A/U=24,2*10^3/220=110 Кл.