Який опір має алюмінієвий дріт довжиною 28м і з площею поперечного перерізу 2мм квадратних ?


Ответы на вопрос

Отвечает Бучковская Анфиса.

Відповідь:

0.392

Пояснення:

R=p*L/S=0,028*28÷2=0.392