ОЧЕНЬ СРОЧНО ПЖ ОДАМ 30 БАЛОВ!!!!! дві лампочки опорами 30 ОМ та 12,5 ОМ зєднані послідовно

.Напруга на першій лампочці 6 В. Яка сила струму протікає через лампочки,яка напруга на другій лампочці та на всій ділянці.

Ответы на вопрос

Отвечает Никитенко Маша.

Ответ:

2,5 B

Объяснение:

Дано:R1=30 Ом

R2=12,5 Ом

U1=6 B

U2=?

I=U/R

U1/R1=U2/R2

6/30=x/12,5

x=6*12,5/30=2,5 B