8. Візок масою 500 г переміщують по горизонтальній поверхні за допомогою пружини жорсткістю 40

Н/м, при цьому видовження пружини дорівнює 4 см. З яким прискоренням рухається візок, якщо коефіцієнт опору рухові дорівнює 0,3? (3 балл) Помогите прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Nabiev Azamat.

Ответ:

m*a=k*x-u*m*g a=(k*x-u*m*g) /m=40*0, 025-0, 1*0,5*10) /0, 5 =1м/с2