5. Тіло підкинули вгору, надавши йому швидкості руху 8 м/с. Тіло підніметься до висоти: а) 3,2 м б)

4,0 м в) 6,4 м г) 8,0 м

Ответы на вопрос

Отвечает Поддубная Диана.

Ответ:

а) 3,2 м

Объяснение:

h=v²/(2*g)=64/(2*10)=3.2 м