ДУУУУЖЕ ПОТРІБЕН РОЗВЯЗОК ЗАДАЧІ Чому дорівнює зміна внутрішньої енергії газу, якщо йому передано

500 Дж теплоти, а газ при постійному тиску 105 Па розширився на 3⋅10-3 м3?

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Александр.

Ответ:

Увеличилась на 200 Дж

Объяснение:

Q=500 Дж     p=10^5 Па    ΔV=3*10^-3 м³    ΔU=?

===

A=p*ΔV=10^5*3*10^-3=300 Дж

ΔU=Q-A=500-300=200 Дж

==========================

Отвечает Михайленко Кирилл.
Для визначення роботи необхідно визначити зміну об'єму газу, так як невідомо V2
A = Р(V2 – V1)
При постійному тиску маємо співвідношення V1/V2 = T1/T2
V2 = V1*T2 /T1
А = Р ( (V1*T2 /T1) - V1 )
[ А ] = Па м3 = (Н/м2) *м3 = Н*м = Дж

А = 80*103 ( (20*10-3*397 / 300) - 20*10-3) = 500 Дж

Відповідь: 500 Дж