Площа малого поршня гідравлічної машини 5 см², а великого 200 см². На малий поршень діє сила 2500

Н. Визначити силу тиску на великий поршень

Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Екатерина.

Ответ:

условие равновесия давлений F1/S1=F2/S2,

F2=2500*200/5=100000H