площа малого поршня гідравлічної машини 5 см2 , а великого 200 см2. на малий поршень діє сила 2500

Н. визначити силу тиску на великий поршень.​

Ответы на вопрос

Отвечает Suleimenov Aset.

Ответ: 100кН

Объяснение: по закону Паскаля: F1/S1=F2/S2;

Отсюда F2=F1*S2/S1=2500*200/5=100000Н=100кН

Отвечает Визинский Александр.

Відповідь:

100 кН

Пояснення: