Три резистори опорами 2 Ом, 6 Ом та 4 Ом з'єднані послідовно. Визначити силу струму цієї ділянки

кола, якщо на ділянку подано напругу 48 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Мустакимова Аиша.

Ответ:

R=12Om

U=48B

I=U/R=48/12=4A

Объяснение: