Яке зусилля потрібно прикласти до сталевого стержня з площею поперечного перерізу 1,44 см2 , щоб

був п’ятикратний запас міцності, якщо межа міцності сталі 400 МПа?

Ответы на вопрос

Отвечает Любимова Даринка.

Ответ:

R=u/i r=7/10 r=ρl/s s=ρl/r m=ρ*v=ρ*sl=ρ*ρl^2/r m=2700*10^4*28*10^(-9)*10=27*10*28*10^(-3)≈ 7.56(кг)

Объяснение: