Хлопчик масою 50 кг іде зі швидкістю 2м/с. Чому дорівнює зміна його імпульсу? Варіанти відповіді:

1) 100 кг*м/с 2) 25 кг*м/с 3)0 4)1000 кг*м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

импульс=масса*скорость

p=m*v=50*2=100