2. щохвилини будівельник піднімає і кладе на висоту 1,5 м 40 цеглин масою 3,2 кг кожна. Яку

середнюпотужність він розвиває?Напишите дано пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Павел.

Відповідь:

32 Вт

Пояснення:

Дано:

h = 1.5 m

m = 128 kg

g = 9.8H/kg

t = 60 c

Знайти:

N - ?

N = A/t = F*h/t = m*g*h/t

N = 128 kg * 9.8H/kg * 1.5 m / 60 c = 32 Вт