Один фермер постачав молоко на молокозавод протягом 67 днів а другий 51 дня порівну кожного

дня.Щодня вони здавали однакову кількість молока.Другий фермер здав на 944 л > ніж перший. Скільки літрів молока здав кожен фермер? Умова і дії

Ответы на вопрос

Отвечает Аубакиров Ислам.

Ответ:

1)67-51=16 на стільки днів другий фермер здавав молоко менше

2)944:16=59 л молока здаваали кожного дня

3)67*59=3953 л здав перший фермер

4)51*59=3009 л здав другий фермер