тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 20м/с.На якій висоті його кінетична енерергія

дорівнюватиме потенціальній?

Ответы на вопрос

Отвечает Шмагара Настя.

Ответ:

Объяснение:

1)

Полная энергия:

Eп = m·V₀²/2

2)

На некоторой высоте:

Eп = Eк

то есть:

Eп = 2·g·h

m·V₀²/2 = 2·g·h₁

V₀² = 4·g·h

h = V₀² / (4·g) = 20² / (4·10) = 400 / 40 = 10 м