Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 32 м/с На якій висоті кінетична енергія тіла

дорівнюватиме його потенціальній енергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Жумабеков Ерасыл.

Відповідь:

52.24м

Пояснення:

Дано:

v=32м/с

Знайти:

h-?

Розв'язання:

За умовою потрібно, щоб Ек = Еп. Eп = mgh - Потенціальна енергія тіла піднятого над землею; Eк = mv^2 / 2 (v в степені 2).

Складемо рівність:

mgh = mv^2 / 2, із цієї рівності можемо вивести формулу для знаходження висоти (h):

1. 2mgh = mv^2 (Домножили до всього рівняння 2)

2. h = mv^2 / 2mg (Поділили все рівняння на 2mg)

3. h = v^2 / 2g (Масса скоротилась)

Підставимо значення:

h = 32^2 / 2 * 9,8 = 1024 / 19,6 =52.24 м

Відповідь: h = 52.24 м

Сподіваюсь допоміг :-)