Тіло рухається зі швидкістю 72 км/год , його імпульс дорівнює 640 кг м/с. Яка його маса ?


Ответы на вопрос

Отвечает Фролкина Дарина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 72 км/ч = 20 м/с

p = 640 кг·м/с

_________________

m - ?

Из формулы:

p = m·V

находим массу:

m = p/V

m = 640 / 20 = 32 кг