5. Напишіть рівняння реакцій, вкажіть тип кожної реакції: а) H2SO4 + Mg(OH)2 -B) FeO + HCl -6)

NaOH + CuCl2 - -г) FeCl2 +Na2S​

Ответы на вопрос

Отвечает Постоєв Діма.

Ответ:

H2SO4 + Mg(OH)2 = MgSO4 + 2H2O реакція обміну

FeO + 2HCl = FeCl2 + H2O реакція обміну

2NaOH + CuCl2 = Cu(OH)2 + 2NaCl реакція обміну

FeCl2 + Na2S = FeS + 2NaCl реакція обміну