Вдання 2. По спіралі електричної лампи тече струм силою 2 А упродовж 10 кв. При цьому в лампі

виділяється тегплота, кількість якої 4 кДж. Визначте опір лампи,​

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

А=I^2/R*t  ⇒   R=I^2/A*t=2^2/4000*10*60=0.6 Ом