тіло масою 1 кг починає падати на поверхню землі з висоти 30 м. на якій висоті кінетична енергія

тіла дорівнюватиме 100Дж? ЛЮДИ СРОЧНО ПРОШУ ДАЮ 35 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коробков Александр.

Ответ:

Eп=Ек

Еп=mgh=100Дж

h=100/mg=100/10=10м