Вантаж масою m, що підвищений на пружині, виконує коливання. У скільки разів відрізняється частота

коливань вантажу 4m, який підвішений на таку саму пружину, від частоти першого вантажу? А в 4 рази менше. Б в 2 рази менше. В не відрізняється. Г в 2 рази більше. Д в 4 рази більше

Ответы на вопрос

Отвечает Клещева Дарья.

Ответ:

Б в 2 рази менше.

Объяснение:

v1=1/(2*π*√(m/k))

v2=1/(2*π*√(4*m/k))=v1/2

=============================