Радіус кола 50 сантиметрів скільки обертів за секунду зробить колесо, якщо швидкість 72п км/год​


Ответы на вопрос

Отвечает Парфёнов Даниил.

Ответ:

6,4 об/с

Объяснение:

R=0.5 м    V=20 м/с    v=?

===

V=2*π*R*v

v=V/(2*π*R)=20/(2*3.14*0.5)≈6.4 об/с

=================================