2. Провідник довжиною 5 см, по якому проходить струм 3 А, розмістили в однорідному магнітному полі,

індукція якого 60 мТл перпендикулярно до магнітних ліній. Визначити роботу сили Ампера, якщо провідник перемістився на 20 см в напрямку сили(з формулами срочно!!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабко Даніїл.

Ответ:

Работа силы Ампера:

A=F*S(перемещение)=BIL*sin90*S=BIL*S=60*10^-3*3*0,05*0,2=0,6*10^-3

Отвечает Павлюков Золтан.

Ответ:

Fа=BIL

Fа=0.05*0.6*3=0.09