СРОЧНО! Долаючи маршрут,туристи пройшли 15 км. Перші півгодини вони рухалися по рівній дорозі зі

швидкістю 6 км/год,потім 3 години піднімались на гору зі швидкістю 2 км/год. Решту шляху туристи спускались вниз зі швидкістю 4 км/год. Скільки годин тривав спуск? ВКАЗАТИ ТІЛЬКИ ЧИСЛО!

Ответы на вопрос

Отвечает Серов Данила.

Ответ:

відповідь 5год

Объяснение:

перші пів години він рухався зі швидкістю 6 км на годину але нам відомо за годину нам потрібно дізнатися скільки півгодини становить ось ці 6км тому:

6:2=3 км/год вони пройшли за пів години.

оскільки потім сказано що вони 3 години піднімалися нагору зі швидкістю 2 км/год нам треба

2*3=6 км/год вони пройшли ще за 3 год.

потім сказано що решту шляху туристи спускалися вниз зі швидкістю 4 км на годину тому:

3+6= 9 ми дізналися скільки вони пройшли км за 3,30 год

далі:

15-9=6 ми від всього км відняли ту частину скільки ми знайшли і дізнались скільки км їм ше треба пройти далі:

нам відомо що решту вони спускались за 4км/год тому:

6*4

і тому відповідь 5 год