Туристична група йшла від табору рівниною зі швидкістю 3 км/год, піднімались пагорбом зі швидкістю

2 км/год, потім спускались вниз зі швидкістю 6 км/год і знову йшла рівниною зі швидкістю 3 км/год. Якою була середня швидкість руху групи на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Климов Миша.
1)3+2+6+3=14(км/год);-пройдено за весь час;
2)14:4=3.5(км/год)