Помогите пж, дам 15 балов Хлопчик пройшов 2/5 моста, коли почув сигнал автомобіля. Якщо хлопчик

побіжить назад, то зустрінеться з авто біля одного краю моста, а якщо в перед-то біля іншого. У скільки разів швидкість машини перевищує швидкість хлопчика​

Ответы на вопрос

Отвечает Гілецький Роман.

Ответ:

Позначимо відстань від авто до мосту S, довжину

мосту - L. Тоді випадок руху хлопчика назад

опишеться рівнянням: (2/5L)/v1=S/v2

Рух вперед: (3/5L)/v1=(S+L)/v2

Позбуваючись невідомої величини S, отримаємо:

v2=5v1 – швидкість хлопчика у п’ять разів менша за

швидкість автомобіля

Объяснение: