Маса кулі у 500 разів менша від маси іграшкового автомобіля, а швидкість руху кулі у 400 разів

більша за швидкість руху цього автомобіля. У скільки разів модуль імпульсу іграшкового автомобіля перевищує модуль імпульсу кулі? (1 бал) * 2

Ответы на вопрос

Отвечает Сенькевич Владислав.

Объяснение:

Формула импульса:

p = mv

Масса шара x

Масса игрушечного автомобиля 500х

Скорость шара: 400x

Скорость автомобиля: x

Находим их импульс:

Импульс шара:

400 x \times x = 400x {}^{2}  \\

Импульс автомобиля:

500x \times x = 500x {}^{2}

500x²/400x²=1,25

Ответ: в 1,25 раза больше импульс у игрушечного автомобиля