* У порожню сталеву каструлю, маса якої 500 г, наливають окріп, маса якого 500 г. Початкова

температура каструлі 20 °C. Якою стане температура води після припинення теплообміну?

Ответы на вопрос

Отвечает Болдырев Богдан.

Температура окріпу рівна 100°С

c₁=560 Дж/кг*К

m₁=m₂

c₂=4200 Дж/кг*К

c₁m(tₓ-t₁)=c₂m(t₂-tₓ)

c₁tₓ-c₁t₁=c₂t₂-c₂tₓ

tₓ(c₁+c₂)=c₂t₂+c₁t₁

tₓ=(c₂t₂+c₁t₁)/(c₁+c₂)

tₓ=(4200*100 + 20*560)/(4200+560)=431 200/4 760=90.588 (°C)