Запишіть рівняння кола радіуса 2 з центром у точці A(-4;6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Михневич Иван.

Ответ:

(x+4)^2 + (y-6)^2 = 4

Объяснение:

(x-x(A))^2 + (y-y(A))^2 = R^2