визначте густину скла з якого виготовлений куб масою 857,5 г якщо площа поверхні куба дорівнює 294

см².Перетворення писати!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Доля Яна.

Ответ:

2500 кг/м³

Объяснение:

m=0.8575 кг   S=294*10⁻⁴ м²    po=?

===

S=6*a²   (a - сторона куба)

a=√(S/6)=√(294*10⁻⁴/6)=0.07 м

m=po*V

V=a³

po=m/a³=0.8575/0.07³≈2500 кг/м³

================================