Визначити величину абсолютної похибки вимірювання, якщо при вимірюванні сили струму в колі з

напругою 220 В і опором навантаження 120 Ом покази амперметра склали 1.8 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андриянова Еся.

Відповідь:

0,03 A

Пояснення:

U = 220 В

R = 120 Ом

I a = 1.8 А

I= U/R

I= 220 В/120 Ом =1,83 A

ΔI =|1,83 - 1,8| = 0,03 A