відстань від предмета до збиральноі лінзи 20 см, а фокусна відстань лінзи 10 см. возначте відстань

віж лінзи до її дійсного зображення​

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Ирина.

Ответ:

20 см

Объяснение:

d=20 см   F=10 см    f=?

===

Предмет находится в двойном фокусе d=20 см=2*F

Следовательно изображение так же в двойном фокусе

Или

1/F=1/d+1/f

f=F*d/(d-F)=10*20/(20-10)=20 см

====================================